Nama
Jawatan
Emel
Telefon
Abd Halim Bin Hasan
Pengarah
(Pegawai Latihan Vokasional DV54)
ahalim@jtm.gov.my
Hj. Ramli Bin Mahmood
Timbalan Pengarah Latihan
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
ramlimahmood@jtm.gov.my
Mohamad Hazmi Bin Noordin
Timbalan Pengarah Operasi
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
hazmi@jtm.gov.my
Mohd Sarifudin Bin Othman @ Mustafa
Penolong Pengarah Bahagian Pusat Sumber & Multimedia
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
sarifuddin@jtm.gov.my
Noor Faizulnizam Bin Jaafar
Ketua Bahagian Teknologi Pembuatan
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
n.faizulnizam@jtm.gov.my
Md Raizu Bin Azib
Ketua Bahagian Teknologi Produk Industri
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
raizu@jtm.gov.my
Mohd Zainol Bin Md. Noor
Ketua Bahagian Teknologi Polimer
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
m.zainol@jtm.gov.my
Mohd Sabri Bin Ramli
Ketua Bahagian Teknologi Kimpalan
(Pegawai Latihan Vokasional DV44)
sabri.ramli@jtm.gov.my
Norazizan Bin Aris
Ketua Bahagian Teknologi Tanpa Musnah(NDT)
(Pegawai Latihan Vokasional DV44)
norazizan.aris@jtm.gov.my
Dr Nur Hidayah Binti Marzuki
Ketua Bahagian Dandang
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
nurhidayah@jtm.gov.my
Hazlen Lezam Bin Ghazali
Penolong Pengarah Bahagian Sokongan Pekerjaan & Komuniti (CESS)
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
lezam@jtm.gov.my
Maslizawati Binti Ab Rashid
Penolong Pengarah Bahagian Pembangunan & Penyelenggaraan Aset (BPPA)
(Pegawai Latihan Vokasional DV48)
maslizawati@jtm.gov.my
Ruzila Binti Mohd Elias
Penolong Pengarah Bahagian Pengurusan Pelajar & Latihan (BPPL)
(Pegawai Latihan Vokasional DV44)
ruzila.elias@jtm.gov.my
Sazimah Binti Said
Penolong Pengarah Bahagian Kawalan Kualiti Latihan (BKKL)
(Pegawai Latihan Vokasional DV44)
sazimah@jtm.gov.my
Siti Aiasah Binti Jamrek
Bahagian Khidmat Pengurusan
(Penolong Pegawai Tadbir N32)
sitiaiasah@jtm.gov.my
Mohd. Shah Bin Alwee
Pegawai Latihan Vokasional DV44

s.alwee@jtm.gov.my
Mohd Farid Bin Mustafa
Pegawai Latihan Vokasional DV44

mfarid@jtm.gov.my
Wan Nor Maawa Bin Ghazali
Pegawai Latihan Vokasional DV44

w.maawa@jtm.gov.my
Zawawi Bin Mohamad
Pegawai Latihan Vokasional DV44

zawawi@jtm.gov.my
Mohd Sharifuzan Bin Mohd Nor
Pegawai Latihan Vokasional DV42
sharifuzan@jtm.gov.my
Zamree Bin Harun
Pegawai Latihan Vokasional DV42
zamree@jtm.gov.my
Shahriza Bin Solahuddin
Pegawai Latihan Vokasional DV42
shahriza@jtm.gov.my
Mohd Muhaiyudin Bin Mohmd Yusof
Pegawai Latihan Vokasional DV42
muhaiyudin@jtm.gov.my
Edayu Binti Abidin
Pegawai Latihan Vokasional DV42
edayu@jtm.gov.my
Amirul Rofiq Bin Roslee
Pegawai Latihan Vokasional DV41
amirul.r@jtm.gov.my
Tajul Ariffin Bin Mauli Azam
Pegawai Latihan Vokasional DV41
tajul@jtm.gov.my
Mohd Fikri Fahami Bin Kamarudin
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan DG44
m.fikrifahami@jtm.gov.my
Mohd Suhazizi Bin Sulaiman
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan DG44
suhazizi@jtm.gov.my
Adani Maizan Binti Mohamad
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan DG44
adanimaizan@jtm.gov.my
Sharifah Shakinah Binti Syed Hamid
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan DG44
shakinah@jtm.gov.my
Salimiah Binti Mohd Salleh
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
salimiah@jtm.gov.my
Wan Supadli Bin Wan Husain
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
@jtm.gov.my
Nadiah Binti Mohd Dagang
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
nadiah.m@jtm.gov.my
Abdul Karim Bin Mohamad
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
a.karim@jtm.gov.my
Aidi Shahrun Bin Abdullah
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
aidi@jtm.gov.my
Mohd Shiradzi Isman Bin Ishak
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
shiradzi@jtm.gov.my
Hasbalah Bin Abdullah Hashim
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38
hasbalah@jtm.gov.my
Azani Bin Awang Hamat
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
azani@jtm.gov.my
Mohd Zaid Bin Yasa
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
zaid.yasa@jtm.gov.my
Fatin Sharina Binti A.Halim
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
fatin@jtm.gov.my
Zakarno Bin Ismail
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
zakarno@jtm.gov.my
Noraini Binti Sabie
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
noraini.sabies@jtm.gov.my
Muhammad Amin Bin Rose
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
m.amin@jtm.gov.my
Nor Fateha Binti Khalid
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
norfateha.khalid@jtm.gov.my
Mohd Shahaluddin Bin Mohamed Mokhtar
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
shahaluddin@jtm.gov.my
Intan Zarina Binti Mohd Yusoff
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
intanzarina@jtm.gov.my
Mohd Farouk Bin Hashim
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
farouk@jtm.gov.my
Mohd Shukri bin Jamaludin
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
msbj@jtm.gov.my
Asmawi Bin Abd. Rahman
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
asmawi@jtm.gov.my
Nor Khariah Binti Mat Noh
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
norkhairiah@jtm.gov.my
Azuan Failani Bin Ariffin
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36
azuanfailani@jtm.gov.my
Mohd Shafareen Bin Ariza
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29
shafareen@jtm.gov.my
Diyantilaila Binti Kasan Morad
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29
diyantilaila@jtm.gov.my
Sharizad Bin Saad
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29
sharizad@jtm.gov.my
Norfarah Idayu Binti Norazmi
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29
norfarah.idayu@jtm.gov.my
Ahmad Addailami Bin Mohamed
Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29
addailami@jtm.gov.my
Nur Yusnita Binti Mat Yaki
Pembantu Setiausaha Pejabat N29
nieta_87@jtm.gov.my
Maslina Binti Paat
Pembantu Tadbir N26
maslina@jtm.gov.my
Latipah Binti Ismail
Pembantu Tadbir N22
latifah@jtm.gov.my
Siti Zahrah Binti Dawawey@Dawawi
Pembantu Tadbir W22
siti.zahrah@jtm.gov.my
Fazrina Anis Binti Pakhrudin
Pembantu Tadbir W19
fazrina.anis@jtm.gov.my
Mohd Hafizi Bin Norashikin
Pembantu Tadbir W19
m.hafizi@jtm.gov.my
Azrina Binti Iswandi
Pembantu Tadbir N19
azrina.i@jtm.gov.my
Wan Dielah Kamarulfahmie Bin Md Zaradi
Pembantu Tadbir N19
wan@jtm.gov.my
Suhaila Binti Samsudin
Pembantu Tadbir N19
suhaila.s@jtm.gov.my
Mohd Rahmad Bin Zainal Abidin
Pembantu Tadbir N19
rahmad@jtm.gov.my
Kaslina Binti Mat Yusof
Pembantu Tadbir N19
kaslina@jtm.gov.my
Che Asmawi Bin Yusof
Penyelia Asrama N19
asmawi.yusof@jtm.gov.my
Nur Atikah Binti Abdullah
Penyelia Asrama N19
atikah.abdullah@jtm.gov.my
Rose Cassie a/p Ngah
Pegawai Khidmat Pelanggan N19
rosecassie@jtm.gov.my
Rosaidi Bin Jali
Pembantu Pustakawan S19
rosaidi@jtm.gov.my
Rafis Asyran Bin Rahim
Penjaga Jentera Eletrik J19
rafis@jtm.gov.my
Zatimi Bin Abdul Manan
Pemandu Kenderaan H11
zatimi.manan@jtm.gov.my
Ismail Bin Che Muda
Pemandu Kenderaan H11
ismial.muda@jtm.gov.my
Nor Mizawati Binti Zamrudin
Pembantu Operasi N11
mizawati.zamrudin@jtm.gov.my
    slot gacor slot demo slot gacor slot demo slot deposit pulsa slot gacor slot gacor slot demo slot demo slot gacor slot pulsa slot pulsa slot demo slot gacor Slot Gacor 777 Slot Terbaru Data Macau Slot Pulsa Slot Demo Slot Thailand Slot Gacor Slot demo Slot demo Slot demo Slot demo Slot gacor hari ini slot gacor maxwin slot gacor server thailand slot gacor Slot Gacor Maxwin